Monthly Archives: June 2023

 1. Rękaw tatuażowy - jak go zrobić z głową?
  Nie da się ukryć, że tatuaże cieszą się niemalejąca popularnością. Stanowią bardzo ciekawą i modną ozdobę ciała. Tatuaże noszą zarówno dziewczyny, jak i faceci. Spore powodzenie mają tatuaże pokrywające całą rękę, czyli tzw. rękawy.
  Read more »
 2. Jak zbudować portfolio tatuażowe? Poradnik dla początkujących artystów
  Jeżeli myślisz o rozpoczęciu pracy jako tatuator/tatuatorka, najlepiej jest poszukać stażu w salonie tatuażu. W ten sposób pod okiem doświadczonych kolegów i koleżanek można szlifować swój warsztat i zdobyć niezbędną w tym zawodzie wiedzę.
  Read more »
 3. Skąd wziąć pomysły na tatuaże? Gdzie szukać nowych inspiracji?
  Istnieje bardzo duża grupa osób, która pragnie zrobić sobie tatuaż, ale ma problem z wymyśleniem „idealnego” wzoru. Myślą i myślą, ale niewiele z tego wynika. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Read more »
 4. Tatuowanie zmian skórnych - czy można zrobić tatuaż na rozstępach i bliznach?
  Tatuaż może stanowić piękną i spektakularną ozdobę ciała. Możesz nanieść na swoją skórę dowolny wzór, który znacząco zmieni Twój wygląd.
  Read more »
 5. Jak zadbać o skórę po tatuażu? Jak długo będzie się goić?
  Odpowiedni wybór stylu tatuażu, wzoru i artysty nierzadko wymaga poświęcenia czasu. Zaprojektowanie i wykonanie tatuażu zawsze powinno być świadomą i przemyślaną decyzją. Również pielęgnacja tatuażu po jego wykonaniu musi być traktowana poważnie i rozsądnie.
  Read more »
 6. Kiedy najlepiej zrobić sobie tatuaż? Czy pora roku ma znaczenie?
  Kiedy zdecydujesz już o zrobieniu tatuażu i nawet znajdziesz studio - wiedz, że to dopiero początek. Po wykonaniu tatuażu musisz ze specjalną troską dbać o niego podczas gojenia, a także jeszcze później.
  Read more »
 7. Czego ABSOLUTNIE NIE WOLNO robić po tatuażu?
  Uff! Tatuaż zrobiony! Tatuator założył Ci opatrunek i udzielił wszelkich wskazówek dotyczących dbania o świeży tatuaż, żeby jak najszybciej i najładniej się zagoił. Ale czy wiesz, czego w żadnym wypadku nie możesz robić podczas procesu gojenia? Jak pomóc uszkodzonej skórze we właściwej regeneracji? Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek, które ułatwią gojenie się tatuażu.
  Read more »
 8. Czy przed i po zrobieniu tatuażu można pić alkohol?
  Cały proces wykonania tatuażu, a więc zaplanowanie projektu, przyjście na sesję do studia, wytrzymanie mniejszego bądź większego bólu, pielęgnacja świeżego tatuażu i jego prawidłowe gojenie nie idzie w parze z piciem alkoholu.
  Read more »