Chcę zrobić sobie tatuaż

 1. Tatuaż a religia - w jakich kulturach tatuaże są uznawane za element kultu religijnego?
  Tatuaże mogą być odzwierciedleniem przekonań, wierzeń i przynależności do określonej grupy społecznej. Dla wielu osób na całym świecie tatuaże są nie tylko formą sztuki, lecz także drogą do duchowego wyrażania siebie.
  Read more »
 2. Tatuaż a miejsce pracy - na jakich stanowiskach tatuaże są lub nie są akceptowane?
  Tatuaże to nie tylko forma sztuki i osobistej ekspresji – to często wizytówka, która wiele mówi o posiadaczu. W zależności od miejsca pracy ta wizytówka bywa jednak inaczej odbierana. Czy tatuaże to bariera, czy przepustka do kariery?
  Read more »
 3. Rodzaje opatrunków na tatuaż - wybierz najlepszy dla siebie!
  Decyzja o tatuażu to coś więcej niż tylko wybór projektu i miejsca na ciele. Tak naprawdę to dopiero początek! Po wyjściu z salonu tatuażu zaczyna się etap pielęgnacji, który jest niezwykle ważny dla zachowania piękna i trwałości nowego dzieła sztuki.
  Read more »
 4. Wybierz tatuaż botaniczny dla siebie! Jakie znaczenie mają różne kwiaty?
  Każda roślina ma swoją własną, unikalną historię. Niektóre są symbolem miłości, inne siły, a jeszcze inne pomyślności. Wyobraź sobie, że możesz nosić tę opowieść na swoim ciele, codziennie przypominając sobie o wartościach, które są dla Ciebie najważniejsze.
  Read more »
 5. Znieczulenie podczas tatuowania. Jak złagodzić ból?
  Decyzja więc zapadła – jesteś gotów na swój pierwszy lub kolejny tatuaż. Uwielbiasz sztukę, ale nie jesteś fanem bólu, który niestety jest integralną częścią całego procesu? Cóż, jesteś w dobrym miejscu, bo przygotowaliśmy poradnik dla takich osób jak Ty, które pragną złagodzić dyskomfort.
  Read more »
 6. Jak tatuaże są postrzegane w 2023 roku?
  Czy zastanawialiście się kiedyś, jak mocno społeczne postrzeganie tatuaży zmieniło się w ostatnich latach? Przejście od buntu i kontrowersji do sztuki i akceptacji to nie lada przemiana! W 2023 roku patrzymy na tatuaże w zupełnie inny sposób.
  Read more »
 7. Rękaw tatuażowy - jak go zrobić z głową?
  Nie da się ukryć, że tatuaże cieszą się niemalejąca popularnością. Stanowią bardzo ciekawą i modną ozdobę ciała. Tatuaże noszą zarówno dziewczyny, jak i faceci. Spore powodzenie mają tatuaże pokrywające całą rękę, czyli tzw. rękawy.
  Read more »
 8. Skąd wziąć pomysły na tatuaże? Gdzie szukać nowych inspiracji?
  Istnieje bardzo duża grupa osób, która pragnie zrobić sobie tatuaż, ale ma problem z wymyśleniem „idealnego” wzoru. Myślą i myślą, ale niewiele z tego wynika. Co zrobić w takiej sytuacji?
  Read more »
 9. Tatuowanie zmian skórnych - czy można zrobić tatuaż na rozstępach i bliznach?
  Tatuaż może stanowić piękną i spektakularną ozdobę ciała. Możesz nanieść na swoją skórę dowolny wzór, który znacząco zmieni Twój wygląd.
  Read more »
 10. Jak zadbać o skórę po tatuażu? Jak długo będzie się goić?
  Odpowiedni wybór stylu tatuażu, wzoru i artysty nierzadko wymaga poświęcenia czasu. Zaprojektowanie i wykonanie tatuażu zawsze powinno być świadomą i przemyślaną decyzją. Również pielęgnacja tatuażu po jego wykonaniu musi być traktowana poważnie i rozsądnie.
  Read more »
Strona