Grip Tape

Ustaw kierunek malejący

1 elementu

na stronę
  1. El Cartel grip tape 4,5 m x 5 cm
    SKU: 144771
    El Cartel grip tape 4,5 m x 5 cm Dostępny
    1,38 € 1,12 €
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

na stronę

Grip tape tattoo to taśma do tatuażu, która jest gwarancją maksymalnej wygody i precyzji podczas pracy tatuatora. Wykonana jest z miękkiego, elastycznego i bardzo trwałego materiału, który w trakcie tatuowania zapewnia maksymalny komfort pracy. Taśmy do tatuażu to obowiązkowe wyposażenie każdego salonu!

Do czego służy grip tape do maszynek do tatuażu i nie tylko?

Grip tape tattoo to bandaż, którego zadaniem jest ułatwienie uchwytu gryfu poprzez zwiększenie jego średnicy. Jest to niezwykle miękki materiał, który sprawia, że nawet wielogodzinna praca tatuażysty przebiega bez najmniejszych problemów. Grip tape do tatuaży cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu salonów, ze względu na szereg zalet, jakie oferuje. Najważniejszą z nich jest to, że taśma ta świetnie lepi się sama do siebie, jednocześnie nie przyczepiając się do innych przedmiotów. Nie trzeba będzie się więc martwić o zabrudzenie rękawiczek lub innych narzędzi. Ważne jest także to, że nie pozostawia lepkiego osadu na gryfie.

Owijanie rur taśmą grip – sposób na efektywną pracę każdego tatuatora

Taśmy grip koniecznie powinny znaleźć się w Twoim salonie tattoo. Dzięki nim zwiększysz wydajność i precyzję swojej pracy, oferując klientom usługi tylko na najwyższym poziomie. Taśma do maszynki tatuażu oferowana w El Cartel charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością działania – podczas pracy nie zsuwa się i nie przemieszcza, a ponadto jest niezwykle wytrzymała i odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Taśma do maszynki do tatuażu cechuje się ogromną trwałością, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana nawet podczas wielogodzinnego tatuowania.

Taśma do owijania gripu maszynki – niezawodne wyposażenie studia tatuażu

Wyposażenie każdego studia tatuażu musi charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Chodzi tu zarówno o wygodę pracy tatuatorów, jak i o bezpieczeństwo samych klientów. Wybierając taśmy do maszynek do tatuaży El Cartel, możesz być pewny, że jest to produkt z najwyższej półki, w pełni dostosowany do środowiska pracy w salonach tattoo. Taśma grip to jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne igły do tatuażu, kartridże do tatuażu i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Czytaj więcej Ukryj