Kupuj wg
Opcje zakupów

Grip Tape

Grip tape tattoo to taśma do tatuażu, która jest gwarancją maksymalnej wygody i precyzji podczas pracy tatuatora. Wykonana jest z miękkiego, elastycznego i bardzo trwałego materiału, który w trakcie tatuowania zapewnia maksymalny komfort pracy. Taśmy do tatuażu to obowiązkowe wyposażenie każdego salonu!

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
 1. El Cartel grip tape 4,5 m x 5 cm
  SKU: 144771
  El Cartel grip tape 4,5 m x 5 cm Dostępny
  1,38 € 1,12 €
 2. EL CARTEL GRIP TAPE Text 4,5m x 5cm
  SKU: 148266
  EL CARTEL GRIP TAPE Text 4,5m x 5cm Dostępny
  1,38 € 1,12 €
 3. EL CARTEL GRIP TAPE Logo 4,5m x 5cm
  SKU: 148265
  EL CARTEL GRIP TAPE Logo 4,5m x 5cm Dostępny
  1,38 € 1,12 €
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę

Do czego służy grip tape do maszynek do tatuażu i nie tylko?

Grip tape tattoo to bandaż, którego zadaniem jest ułatwienie uchwytu gryfu poprzez zwiększenie jego średnicy. Jest to niezwykle miękki materiał, który sprawia, że nawet wielogodzinna praca tatuażysty przebiega bez najmniejszych problemów. Grip tape do tatuaży cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wielu salonów, ze względu na szereg zalet, jakie oferuje. Najważniejszą z nich jest to, że taśma ta świetnie lepi się sama do siebie, jednocześnie nie przyczepiając się do innych przedmiotów. Nie trzeba będzie się więc martwić o zabrudzenie rękawiczek lub innych narzędzi. Ważne jest także to, że nie pozostawia lepkiego osadu na gryfie.

Owijanie rur taśmą grip – sposób na efektywną pracę każdego tatuatora

Taśmy grip koniecznie powinny znaleźć się w Twoim salonie tattoo. Dzięki nim zwiększysz wydajność i precyzję swojej pracy, oferując klientom usługi tylko na najwyższym poziomie. Taśma do maszynki tatuażu oferowana w El Cartel charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością działania – podczas pracy nie zsuwa się i nie przemieszcza, a ponadto jest niezwykle wytrzymała i odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Taśma do maszynki do tatuażu cechuje się ogromną trwałością, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana nawet podczas wielogodzinnego tatuowania.

Taśma do owijania gripu maszynki – niezawodne wyposażenie studia tatuażu

Wyposażenie każdego studia tatuażu musi charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Chodzi tu zarówno o wygodę pracy tatuatorów, jak i o bezpieczeństwo samych klientów. Wybierając taśmy do maszynek do tatuaży El Cartel, możesz być pewny, że jest to produkt z najwyższej półki, w pełni dostosowany do środowiska pracy w salonach tattoo. Taśma grip to jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne igły do tatuażu, kartridże do tatuażu i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Jak poprawnie założyć grip tape na rurę, żeby się nie przesuwał?

Przed nałożeniem grip tape dokładnie oczyść powierzchnię rury, aby usunąć kurz i inne zabrudzenia. Następnie przyklej taśmę na jednym końcu rury i równomiernie ją owijaj, zachowując napięcie. W ten sposób zwiększysz jej średnicę, co ułatwi chwyt. Na zakończenie, delikatnie dociskając taśmę, przytnij ją i zabezpiecz końcówkę. Kluczowe, aby taśma dobrze przylegała i nie przyklejała się do innych powierzchni.

Jakie wzory grip tape są dostępne w sklepie El Cartel?

W sklepie El Cartel dostępne są różne wzory grip tape. Oferujemy taśmy o długości 4,5 m i szerokości 5 cm w kolorze czarnym i białym. Wśród nich można znaleźć modele z logo El Cartel oraz warianty z nazwą naszej firmy.

Jak wyczyścić grip tape?

Czyszczenie grip tape nie jest konieczne, ponieważ taśma ta jest jednorazowego użytku. Po zakończeniu należy ją usunąć i wyrzucić. Jeśli jednak taśma jest brudna, można ją delikatnie przetrzeć wilgotną szmatką. Pamiętaj, aby nie używać silnych detergentów, które mogą uszkodzić materiał. Po czyszczeniu taśmę należy pozostawić do wyschnięcia.

Czytaj więcej Ukryj