Kupuj wg
Opcje zakupów

Igły RL - Round Liner

Igły rl to podstawowy element wyposażenia każdego salonu tatuażu. Wykorzystywane są przede wszystkim do wykonania konturów wybranego przez klienta wzoru, który następnie wypełnia się kolorem za pomocą igieł innego typu. Idealnie sprawdzają się do tworzenia precyzyjnych detali, tatuaży pikselowych, a obsługiwane przez doświadczonego tatuatora mogą również służyć jako narzędzie do wykonania lekkiego cieniowania oraz jako igły do tatuowania dot.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę
 1. Igły do tatuażu El Cartel 0.35 1RL 25 szt.
  SKU: 138470
  Igły do tatuażu El Cartel 0.35 1RL 25 szt. Dostępny
  12,93 € 10,51 €
 2. Igły do tatuażu El Cartel 0.35 3RL 25 szt.
  SKU: 138471
  Igły do tatuażu El Cartel 0.35 3RL 25 szt. Dostępny
  12,93 € 10,51 €
 3. Igły do tatuażu El Cartel 0.35 5RS SHADER 25.szt
  SKU: 138472
  Igły do tatuażu El Cartel 0.35 5RS SHADER 25.szt Dostępny
  12,93 € 10,51 €
Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

na stronę

W sklepie ElCartel znajdziesz igły do tatuażu rl klasyczne oraz modułowe, czyli cartridge. Możesz wybierać spośród różnych egzemplarzy, różniących się od siebie ilością zastosowanych trzpieni oraz ich średnicą. Parametry te wpływają na grubość tworzonych konturów tatuażu.

Doskonałe igły do tatuowania konturów

Igły do konturowania tatuaży rl, czyli round liner, wyróżniają się charakterystycznym stożkowym kształtem, jaki przybierają igły ułożone po okręgu. Taka budowa igły rl pozwala na aplikowanie tuszu w jedno skupione miejsce. W efekcie powstaje idealna linia, której grubość jest uzależniona od ilości igieł oraz ich średnicy. W naszym sklepie znajdują się igły tatuatorskie rl wyposażone w 1, 3, 5, 7 lub 9 trzpieni, mające grubość 0,25 mm, 0,30 mm oraz 0,35 mm. Egzemplarze z jednym trzpieniem najczęściej wykorzystywane są jako igły do tatuaży dotwork. Do tworzenia efektu kropkowania tatuażyści mogą skorzystać z maszynki, jednak wielu decyduje się wykonanie tej pracy ręcznie metodą handpoke. Igłami typu round liner można wykonać stippling, czyli cieniowanie kropkami.

Ostre i precyzyjne

Każdemu tatuażyście zależy na tym, by jego sprzęt był jak najwyższej jakości, co gwarantuje jego niezawodność i precyzję. W naszym sklepie oferujemy narzędzia i akcesoria wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów. Każda igła rl wyróżnia się idealną ostrością i wytrzymałością dzięki zastosowaniu wysokiej klasy stali chirurgicznej. Dzięki temu wykonanie konturów, kropkowania i cieniowania przebiegnie bardzo szybko i sprawnie. Bardzo ostra igła umożliwia uzyskanie lepszego efektu wizualnego oraz znacznie ogranicza uszkodzenia skóry u osoby tatuowanej.

Do konturowania tatuaży dostępne są również kartridże:

Igły do tatuowania znajdziesz również w innych wersjach: