Monthly Archives: Maj 2023

 1. Jak bardzo boli tatuaż? Gdzie boli najmniej, a gdzie najbardziej?
  W jednym ze studiów tatuażu na ścianie wisiał duży plakat z napisem „Uwaga! Tatuowanie boli!”. I niestety jest to prawda. Wykonanie tatuażu to przeważnie niekomfortowe i bolesne doświadczenie.
  Read more »
 2. Jak zacząć praktykę w studiu tatuażu? Gdzie jej szukać?
  Jeżeli marzysz o rozpoczęciu pracy jako tatuażysta, najlepszym sposobem na zdobycie niezbędnego doświadczenia jest odbycie praktyk w studio tatuażu. Nie jest to proste zadanie, zważywszy na dużą konkurencję w tej branży.
  Read more »
 3. Ile kosztuje tatuaż? Co ma największy wpływ na cenę?
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swojego ciała w ten sposób. Wytatuowani ludzie nie wzbudzają już sensacji i nie są kojarzeni z półświatkiem, jak miało to miejsce w przeszłości.
  Read more »
 4. Cieniowanie tatuażu - jakie są rodzaje?
  Istnieje wiele technik oraz stylów tatuaży. Dzięki temu każdy może umieścić na swoim ciele właśnie taki wzór, o jakim zawsze marzył. Niesłabnącą popularnością cieszą się tatuaże cieniowane, które charakteryzują się głębią, wielowymiarowością i oryginalnością.
  Read more »
 5. Dlaczego igły do tatuażu mają termin ważności? Czemu nie powinno się używać przeterminowanych igieł?
  Czy igły mają termin ważności? Choć może to zdziwić wiele osób, ale tak – igły należy stosować do czasu określonego na etykiecie.
  Read more »
 6. Jak poprawnie czyścić i sterylizować sprzęt do tatuażu?
  Czyszczenie sprzętu do tatuażu jest kluczową kwestią w przypadku tatuatorów. Niezależnie od tego, czy posługujesz się na co dzień maszynką cewkową, czy rotacyjną, powinna być odpowiednio wyczyszczona i poddana sterylizacji.
  Read more »
 7. Jak znaleźć dobrego tatuażystę? 5 wskazówek
  Zdecydowałeś już, jaki chcesz mieć tatuaż, jak duży ma być oraz gdzie go zrobisz? Czas na wybranie artysty, który wykona wymarzony przez Ciebie wzór.
  Read more »