Czy studia tatuażu są otwarte? Aktualizacja 2022

Pandemia koronawirusa wymusiła na wielu przedsiębiorcach zamknięcie własnego biznesu. Wśród nich znalazły się również osoby, które prowadziły własny salon tatuażu. Taka sytuacja była ogromnym problemem zarówno dla właścicieli lokali, jak i dla samych klientów, którzy planowali zrobić sobie tatuaż.

Wybuch pandemii wielu osobom pokrzyżował plany, jednak wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku już wszystko wróciło do normy. Czy studia tatuażu są otwarte? Sprawdźmy, jak prezentuje się sytuacja oraz co mówią na ten temat przepisy.

Spis treści

Studia tatuażu – kiedy otwarte?

Jeszcze w zeszłym roku wiele osób zastanawiało się, kiedy otworzą studia tatuażu. Lata 2020 i 2021 były okresem, w którym dynamika zmian w kontekście pandemii koronawirusa była naprawdę bardzo duża. Ciągle zmieniające się przepisy i sytuacja na świecie wszystkim dała mocno popalić, głównie ze względu na niejasności w prawie i wypowiedziach rządzących.

Na szczęście w 2022 roku wszystko wróciło do normy i większość przedsiębiorstw mogła się z powrotem otworzyć. Zgodnie z rozporządzeniem mogło to nastąpić już od 26 kwietnia 2021 roku, ale tylko w przypadku niektórych województw. Obecnie taką możliwość mają już salony tatuażu w całej Polsce.

Jeśli więc zastanawiasz się, kiedy możesz wykonać upragniony tatuaż, przychodzimy z dobrą wiadomością! Gabinety tatuażu w pełni działają już od pewnego czasu i w najbliższych miesiącach raczej nic się w tej kwestii nie zmieni. A w przypadku, gdy klient zainteresowany jest konkretnym salonem, warto odwiedzić stronę internetową danej firmy, na której powinna znaleźć się jasna informacja na temat tego, czy studio tatuażu jest otwarte.

Nowoczesny gabinet tatuatorski – postaw na wyposażenie od El Carwotel

Jeśli w 2022 prowadzisz lub planujesz otworzyć własny gabinet tatuażu, koniecznie musisz zajrzeć do oferty El Cartel. Oferujemy profesjonalne wyposażenie salonu tatuażu, które z pewnością pomoże Ci zdobyć nowych klientów, po tym trudnym okresie, związanym z pandemią koronawirusa. Znajdziesz u nas wiele nowoczesnych narzędzi, urządzeń i akcesoriów, które sprawią, że Tja praca będzie przebiegać z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy!