Monthly Archives: September 2023

 1. Dezynfekcja sprzętu do tatuowania - jak zrobić to dobrze?
  Jeżeli tatuowanie jest Twoją pasją, wiesz, jak ważna jest precyzja. Każda linia, każde wbicie igły musi być perfekcyjne. Dezynfekcja sprzętu do tatuowania również wymaga dokładności.
  Read more »
 2. Tatuaż dla przyjaciółek - jaki wzór wybrać dla bratnich dusz?
  Przyjaźń – niezwykle mocna więź, której nie można zdefiniować za pomocą zwykłych słów. Jak uczcić tę relację w unikalny i osobisty sposób? Świetnym pomysłem będzie tatuaż dla przyjaciółek, symbol bratnich dusz. Poszukujesz inspiracji na wzór dla siebie i Twojej przyjaciółki? Dobrze trafiłaś!
  Read more »
 3. Jakie są metody tatuowania skóry? Która metoda jest najlepsza?
  Każda technika tatuowania daje inny efekt, ma inne zalety i, co ważne, różne poziomy bólu. Przygotowaliśmy przegląd najpopularniejszych technik tatuowania, które są stosowane na całym świecie. Po przeczytaniu naszego artykułu dowiesz się, która technika jest najlepsza…
  Read more »
 4. Tatuaż a religia - w jakich kulturach tatuaże są uznawane za element kultu religijnego?
  Tatuaże mogą być odzwierciedleniem przekonań, wierzeń i przynależności do określonej grupy społecznej. Dla wielu osób na całym świecie tatuaże są nie tylko formą sztuki, lecz także drogą do duchowego wyrażania siebie.
  Read more »
 5. Tatuaż a miejsce pracy - na jakich stanowiskach tatuaże są lub nie są akceptowane?
  Tatuaże to nie tylko forma sztuki i osobistej ekspresji – to często wizytówka, która wiele mówi o posiadaczu. W zależności od miejsca pracy ta wizytówka bywa jednak inaczej odbierana. Czy tatuaże to bariera, czy przepustka do kariery?
  Read more »
 6. Maszyna cewkowa czy rotacyjna? Czym się różnią maszynki do tatuażu?
  Maszynka cewkowa czy rotacyjna? To pytanie, które spędza sen z powiek wielu początkujących tatuatorów – i nie tylko. Wybór odpowiedniego sprzętu do tatuażu jest czymś więcej niż tylko decyzją o kupnie nowego gadżetu.
  Read more »
 7. Jak przygotować stanowisko pracy w studiu tatuażu?
  Tatuaż to sztuka, a każdy artysta potrzebuje odpowiedniego miejsca pracy. I chociaż każdy tatuator ma unikalny styl, jest jedna rzecz, która zawsze musi być stała w pracy tatuażystów – higiena i organizacja stanowiska.
  Read more »
 8. Rodzaje opatrunków na tatuaż - wybierz najlepszy dla siebie!
  Decyzja o tatuażu to coś więcej niż tylko wybór projektu i miejsca na ciele. Tak naprawdę to dopiero początek! Po wyjściu z salonu tatuażu zaczyna się etap pielęgnacji, który jest niezwykle ważny dla zachowania piękna i trwałości nowego dzieła sztuki.
  Read more »
 9. Wybierz tatuaż botaniczny dla siebie! Jakie znaczenie mają różne kwiaty?
  Każda roślina ma swoją własną, unikalną historię. Niektóre są symbolem miłości, inne siły, a jeszcze inne pomyślności. Wyobraź sobie, że możesz nosić tę opowieść na swoim ciele, codziennie przypominając sobie o wartościach, które są dla Ciebie najważniejsze.
  Read more »
 10. Znieczulenie podczas tatuowania. Jak złagodzić ból?
  Decyzja więc zapadła – jesteś gotów na swój pierwszy lub kolejny tatuaż. Uwielbiasz sztukę, ale nie jesteś fanem bólu, który niestety jest integralną częścią całego procesu? Cóż, jesteś w dobrym miejscu, bo przygotowaliśmy poradnik dla takich osób jak Ty, które pragną złagodzić dyskomfort.
  Read more »
Strona