Igły SEM - Soft Edge Magnum

Tatuowanie bez odpowiednich igieł jest całkowicie niemożliwe. To właśnie one odpowiadają za nakłucie skóry i umożliwiają wprowadzenie tuszu. Do wyboru są różne rodzaje igieł, różniące się oferowanymi parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem. Jednymi z najczęściej wykorzystywanych są igły soft edge magnum, które znajdują zastosowanie przede wszystkim do tworzenia linii o różnej grubości oraz wypełniania i cieniowania.

sort-descending
Filtry

Igły do tatuażu El Cartel 0.35 15 Soft Edge Magnum 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
15
SEM
Kod: 138480

Towar dostępny

12,31 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 13 Soft Edge Magnum 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
13
SEM
Kod: 138479

Towar dostępny

12,31 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 11 Soft Edge Magnum 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
11
SEM
Kod: 138478

Towar dostępny

12,31 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 9 Soft Edge Magnum 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
9
SEM
Kod: 138477

Towar dostępny

12,31 €

Produkty 4

W naszym sklepie internetowym znajdziesz igły sem w wersji klasycznej oraz nowoczesne i wygodne w obsłudze cartridge. Wszystkie nasze igły wykonane są z trwałej stali nierdzewnej o idealnej ostrości i wysokiej odporności na uszkodzenie.

Igły SEM - idealne igły do cieniowania

Igły soft edge magnum to wersja, w której końcówki ułożone są w kształt łukowaty, ze skrajnymi igłami obniżonymi w stosunku do środkowych. Takie ustawienie powoduje, że podczas pracy powstaje efekt miękkiego cieniowania z intensywniejszym kolorem pośrodku i delikatną mgiełką cienia na zewnątrz. Doskonale nadają się do tworzenia łagodnych przejść i efektownego fadingu. Igły do tatuażu soft edge magnum, obsługiwane przez wprawne dłonie doświadczonego tatuatora, będą bardzo uniwersalnym narzędziem, mogącym wspaniale podkreślić wzór, uwydatnić kolory i znacznie podnieść walory wizualne uzyskanego tatuażu. Igła do cieniowania z łukowato ułożonymi stożkami zdecydowanie poszerzy zakres możliwości każdego artysty.

Igły soft edge magnum do tatuowania

Igły do tatuażu ułożone po łuku doskonale sprawdzają się do nadawania ostatecznych szlifów wykonywanego wzoru, jednak do wypełnienia kolorem najlepiej wykorzystać bardzo popularne i wszechstronne modele typu magnum. Tego rodzaju igły do tatuażu soft edge magnum wykonane są dwóch rzędów igieł ułożonych płasko i naprzemiennie względem siebie. W sklepie ElCartel dostępne są egzemplarze wyposażone w kilka lub kilkanaście igieł. Umożliwiają one pokrycie kolorem dużego obszaru skóry za jednym pociągnięciem. Magnum to najlepsze igły do wypełniania tatuażu, jakie dostępne są w naszym sklepie.

Do wypełniania dostępne są również:

activeshop.com.pl Reviews with ekomi-pl.com