Igły MAG - Magnum

Wykonywanie tatuażu to prawdziwa sztuka wymagająca wiedzy, doświadczenia i wprawy w posługiwaniu się narzędziami i akcesoriami wykorzystywanymi do zdobienia ciała dekoracyjnymi motywami. Jest to praca składająca się z wielu etapów. Każdy z nich wymaga użycia innych narzędzi i technik. Na początku powstaje pomysł, który następnie trzeba przenieść na skórę.

sort-descending
Filtry

Igły do tatuażu El Cartel 0.35 13 MAGNUM 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
13
Magnum
Kod: 138484

Towar dostępny

12,93 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 11 MAGNUM 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
11
Magnum
Kod: 138483

Towar dostępny

12,93 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 9 MAGNUM 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
9
Magnum
Kod: 138482

Towar dostępny

12,93 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 7 MAGNUM 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
7
Magnum
Kod: 138481

Towar dostępny

12,93 €

Produkty 4

Po starannym wykonaniu konturów wybranego przez klienta wzoru przychodzi czas na wypełnienie odpowiednim kolorem i wykończenie tatuażu artystycznymi akcentami w postaci cieniowania czy fadingu. Do tego celu najlepsze będą igły magnum, które występują w kilku wersjach. Podstawowy typ doskonale poradzi sobie z wypełnianiem dużych powierzchni skóry w krótkim czasie. Igły mag znacznie ograniczają ilość uszkodzeń skóry, przez co skraca się czas gojenia.

Jakie wybrać igły do cieniowania?

Cieniowanie to idealny sposób na uzyskanie doskonałego efektu wizualnego. Wspaniale wydobywa głębię wykonanego wzoru, uwydatnia kolor oraz sprawia, że nawet prosty rysunek zmienia się w prawdziwe dzieło sztuki. Aby je profesjonalnie wykonać, będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu, jakim jest igła do cieniowania. Do tego zadania najlepiej użyć typu igły magnum lub soft-edge magnum. W tym drugim przypadku igły ułożone są w charakterystycznym łuku ze skrajnymi końcówkami lekko obniżonymi w stosunku do środkowych. Dzięki temu za jednym pociągnięciem uzyskasz wspaniały efekt miękkiego cieniowania. Igła do tatuażu magnum to bardzo uniwersalne narzędzie, które umożliwi szybkie i sprawne wykonanie wypełnienia.

Jakie są najlepsze igły do wypełniania tatuaży?

Igły mag do wypełniania tatuażu, doskonale sprawdzą się szczególnie podczas kolorowania dużego obszaru skóry. Zbudowane są z dwóch rzędów ułożonych płasko i naprzemiennie względem siebie igieł. W sklepie ElCartel znajdziesz modele najbardziej uniwersalne mające 7 igieł, które możesz wykorzystać do tworzenia grubych linii i wypełniania małych, jak i dużych powierzchni. Igły magnum do tatuażu mogą być wyposażone nawet w 23 końcówki, które w krótkim czasie pokrywają znaczne obszary ciała.

Do wypełniania dostępne są również:

activeshop.com.pl Reviews with ekomi-pl.com