Igły FL - Flat

Profesjonalny tatuażysta potrzebuje profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do sprawnego wykonywania swojej pracy. W naszym sklepie internetowym dla tatuażystów znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia każdej, nawet najbardziej skomplikowanej dziary. Z pewnością przydadzą się odpowiednie igły do maszynki. Posiadamy bardzo szeroki asortyment modeli różniących się średnicą, długością oraz przeznaczeniem.

sort-descending
Filtry

Igły do tatuażu El Cartel 0.35 9 Flat 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
9
Flat
Kod: 138486

Towar dostępny

12,93 €
Igły do tatuażu El Cartel 0.35 7 Flat 25 szt.
Wysyłka 24h
0.35
7
Flat
Kod: 138485

Towar dostępny

12,93 €

Produkty 2

Polecamy igły fl do tatuowania dużych powierzchni oraz wykonywania artystycznego cieniowania. Solidna stal chirurgiczna, z jakiej zostały wykonane nasze igły fl, jest gwarancją idealnej ostrości i wytrzymałości.

Igły tatuatorskie flat

Po naniesieniu na skórę klienta szkicu wybranego przez niego wzoru za pomocą odpowiedniej igły do konturów możesz przystąpić do kolejnego etapu tworzenia swojego dzieła, jakim jest wypełnianie tatuaży. Idealna w tym celu będzie igła do tatuaży typu flat wyposażona w igły ułożone w szeregu w jednym rzędzie. Tego typu konstrukcja umożliwia wypełnienie za jednym pociągnięciem dużego obszaru skóry. Doskonale sprawdzi się w przypadku szerokich wzorów i geometrycznych form tatuaży samoańskich oraz tribali. W naszym sklepie znajdziesz igły flat do tatuażu posiadające 7 lub 9 igieł. Mistrzowie tatuowania doceniają je przede wszystkim za precyzję, z jaką aplikują tusz, oraz za dużą wszechstronność. Za pomocą tego typu igieł możesz wypełniać, tworzyć wyraźne i nasycone kolorem linie oraz cieniować.

Igły fl - idealne igły do cieniowania

Przy cieniowaniu dostępny jest bardzo duży wybór igieł. Tatuażyści najczęściej wybierają modele typu Round Shader lub Soft Edge Magnum, jednak na tym polu również igły fl mają sporo do zaoferowania. Egzemplarze z większą ilością igieł mogą być używane do wypełniania kolorami i cieniowania, ponieważ dostarczają dużą ilość tuszu za jednym przejściem. Igły flat są dobre do skomplikowanych cieniowań, takich jak wzory geometryczne i tatuaże mandali. Płaska igła do cieniowania jest również wykorzystywana w kosmetyce do wykonania makijażu permanentnego.

Do wypełniania dostępne są również: